7,004
edits
Line 87: | Line 87: | ||
| | | | ||
| Giulio<ref name="Caldara"/>/ Giulietto <ref name="IMSLP"/> | | Giulio<ref name="Caldara"/>/ Giulietto <ref name="IMSLP"/> | ||
|- | |||
| Joabbe | |||
| | |||
| Joanni (Caldara, p.125)<ref name="Caldara"> | |||
|} | |} | ||
<ref name="IMSLP"/><ref name="Caldara"/> | <ref name="IMSLP"/><ref name="Caldara"/> |