7,004
edits
Line 10: | Line 10: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Name (Surname, First Name) | ||
! Instrument | |||
! First appearance with Artaserse | |||
! Founding member | |||
|- | |- | ||
| | |Breedijk, Nanja | ||
|Baroque harp | |||
|2002 | |||
|{{ya}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Breedijk, Nanja | ||
|Baroque harp | |||
|2002 | |||
|{{ya}} | |||
| | |||
|- | |||
|Breedijk, Nanja | |||
|Baroque harp | |||
|2002 | |||
|{{ya}} | |||
| | |||
|- | |||
|Breedijk, Nanja | |||
|Baroque harp | |||
|2002 | |||
|{{ya}} | |||
| | |||
|} | |} | ||
==References== | ==References== |